•  

  HALLSTER - części i serwis do wymienników ciepła

 • Serwis każdego modelu wymiennika!
  - wymiana uszczelek
  - czyszczenie płyt
  - badanie szczelności
  - regeneracja i inne

  Mobilny serwis 24/7

 • Badanie szczelności wodorem!


  Pełna diagnostyka szczelności wewnętrznej i zewnętrznej bez demontażu wymiennika.

   

 • Badanie szczelności wodorem!

  Wykrywanie uszkodzeń płyt o wielkości kilku mikrometrów!

   

O firmie HALLSTER

Firma HALLSTER powstała w celu odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania i wymagania z obszaru urządzeń wymiany ciepła. Skupiamy to co najważniejsze, czyli doświadczenie eksploatacyjno-serwisowe wymienników oraz wiedzę z zakresu projektowo-produkcyjnego tych urządzeń. Dzięki temu wiemy, jakie problemy występują podczas codziennego użytkowania i jakich działań serwisowych wymagają wymienniki, aby ich funkcjonalność była na najwyższym poziomie. W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość wdrażanych rozwiązań, dzięki którym Państwa wymiennik osiągnie i utrzyma maksymalną zdolność produkcyjną.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres części zamiennych (uszczelki, płyty) do płytowych wymienników ciepła oraz pełen wachlarz usług serwisowych do wszystkich typów wymienników: płytowych (skręcanych, lutowanych, spawanych), wymienników płaszczowo-rurowych, spiralnych czy skrobakowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: CZĘŚCI i SERWIS

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.