•  

  HALLSTER - części i serwis do wymienników ciepła

 • Serwis każdego modelu wymiennika!
  - wymiana uszczelek
  - czyszczenie płyt
  - badanie szczelności
  - regeneracja i inne

  Mobilny serwis 24/7

 • Badanie szczelności wodorem!


  Pełna diagnostyka szczelności wewnętrznej i zewnętrznej bez demontażu wymiennika.

   

 • Badanie szczelności wodorem!

  Wykrywanie uszkodzeń płyt o wielkości kilku mikrometrów!

   

Płyty GEA

Wysokiej jakości płytowe wymienniki ciepła to urządzenia nowoczesne, wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Sprzęt ten do prawidłowego działania potrzebuje odpowiednich podzespołów. Do tej grupy należą płyty GEA. Są to pakiety cienkich płyt, stworzonych zazwyczaj ze stali odpornej na działanie kwasów. Pofałdowana struktura płyt, posiadająca otwory, umożliwia swobodny przepływ ciepła. Należy pamiętać, że płyty do wymiennika, które można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, powinny być wymieniane regularnie, aby nie doprowadzić do powstania awarii czy też spadku sprawności wybranego, płytowego wymiennika ciepła. Rekomendowane przez nas płyty GEA, to odpowiednio zaprojektowane i wykonane części zamienne, dzięki którym wymienniki ciepła pracują z pełną mocą i są odporne na intensywną eksploatację. 

 

Płyty Sigma i GEA do wymienników ciepła

Płyty Alfa LavalW ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy najwyższej jakości płyty do wymiennika ciepła, znanych i cenionych marek. Produkty te wykonane są z materiałów bądź też stopów najwyższej jakości. Ich bezproblemowy montaż i demontaż, gwarantuje łatwość serwisowania, czyszczenia, konserwacji oraz regulowania. Wszystkie części zamienne, do których zaliczane są płyty, proponowane przez naszą firmę, są dostępne w atrakcyjnych cenach. Oferujemy części zamienne do wymienników ciepła, które posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. To produkty stworzone w taki sposób, aby idealnie spełniały one swoje podstawowe zadanie, jak również przetrwały w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas eksploatacji. Oryginalne płyty Sigma czy też GEA z naszego asortymentu, to nowoczesne części zamienne, dokładnie przetestowane w laboratoriach. To produkty, które są dopasowane do płynu i temperatury przechodzącej przez wybrany model płytowego wymiennika ciepła. Stanowi to gwarancję ich kompatybilności ze wszystkimi dodatkowymi podzespołami, jakie posiada wyżej wymienione urządzenie. 

 

Płyty Alfa Laval – części zamienne stworzone z najlepszej jakości materiałów

Oryginalne płyty Alfa Laval, które można znaleźć w naszej ofercie, to produkty poprawiające wydajność wybranego modelu wymiennika ciepła. Pozwala to zmaksymalizować produkcję, a także zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Ponadto rekomendowane przez nas płyty Alfa Laval są przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie powodują one skażenia fauny i flory. Wykonane ze stali nierdzewnej i odpowiednio dobranych stopów, płyty do wymiennika , wyróżniają się wieloma zaletami. Przede wszystkim produkty te pasują do oryginalnych urządzeń, zarówno pod względem materiału, z którego zostały wykonane, jak i swoich wymiarów. To części zamienne, które zostały poddane kontroli fabrycznej w warunkach laboratoryjnych, pod kątem ich jakości. To wyroby stworzone z identyfikowalnych materiałów. Są one zgodne ze wszystkimi specyfikacjami OEM. Rekomendowane płyty Sigma, jak również GEA czy Alfa Laval, to produkty o potwierdzonej skuteczności działania.

Płyty do wymiennika ciepła GEA, Sigma, Alfa Laval

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.