•  

  HALLSTER - części i serwis do wymienników ciepła

 • Serwis każdego modelu wymiennika!
  - wymiana uszczelek
  - czyszczenie płyt
  - badanie szczelności
  - regeneracja i inne

  Mobilny serwis 24/7

 • Badanie szczelności wodorem!


  Pełna diagnostyka szczelności wewnętrznej i zewnętrznej bez demontażu wymiennika.

   

 • Badanie szczelności wodorem!

  Wykrywanie uszkodzeń płyt o wielkości kilku mikrometrów!

   

Serwis wymienników ciepła - naprawa regeneracja czyszczenie płukanie wymiennika ciepła

Naprawa regeneracja czyszczenie płukanie wymienników ciepła - SERWIS​

O nas

Rozumiemy jak ważny jest proces wymiany ciepła. Doświadczenie zdobyte zarówno od strony użytkowej wymienników, jak i od strony projektowo - produkcyjnej tych urządzeń pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Nasza Oferta

Firma HALLSTER oferuje uszczelki i płyty do płytowych wymienników ciepła niemal wszystkich producentów, jak również szeroki zakres usług związanych z serwisem wszystkich typów wymienników. Kompleksowo obsługujemy całe zakłady produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu 24h/dobę. Mobilny serwis oraz własny magazyn uszczelek pozwalają nam reagować w jak najkrótszym czasie. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie wykonać pełen pakiet działań serwisowych.

Nasza firma oferuje gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wymienników ciepła czyli naprawa, regeneracja, czyszczenie, płukanie, wymiennika ciepła.

Badanie szczelności metodą wodorową

Serwis wymienników ciepłaW ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy zróżnicowany wachlarz usług, związanych z konserwacją i serwisowaniem płytowych wymienników ciepła. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści wykonują takie działania, jak m.in. próba wodorowa, jak również płukanie wymiennika. Pragniemy nadmienić, że rekomendowane przez nas bardzo przystępne cenowo i przeprowadzane profesjonalnie badanie szczelności metodą wodorową, pozwala sprawdzić czy posiadany wymiennik ciepła działa prawidłowo. Dzięki temu można uniknąć ryzyka powstania bardzo poważnej awarii. Proponowana przez nas wodorowa kontrola szczelności to usługa przeprowadzana sprawnie i fachowo, w dogodnym dla klienta terminie. Należy pamiętać, że wszystkie oferowane przez nas usługi, realizowane są w oparciu o nowoczesny sprzęt. Stworzony przez nas serwis wymienników ciepła to wsparcie dopasowane do potrzeb i wymagań danego klienta. Każde zlecenie przyjęte w ramach takich działań, jak serwis wymiennika ciepła, realizowane jest indywidualnie z uwzględnieniem konkretnego modelu wymiennika ciepła.

 

Konserwacja wymienników ciepła

naprawa regeneracja czyszczenie płukanie wymiennika ciepłaWłaściciele wymienników ciepła powinni zadbać o regularną konserwację tych urządzeń. Z uwagi na to, nasza firma poszerzyła zakres świadczonych usług o różnego typu prace, związane z serwisowaniem wybranego modelu wymiennika ciepła. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie oferują takie usługi, jak regeneracja wymienników ciepła. Umożliwia ona zabezpieczenie posiadanego sprzętu, jak również dbanie o jego doskonały stan przez bardzo długi czas eksploatacji. Oprócz tego nasza firma oferuje wymiennik ciepła czyszczenie przy pomocy odpowiednio dobranych metod i środków. Pozwala to usunąć szkodliwe dla tego sprzętu osady i naloty. Osoby posiadające wymiennik ciepła, mogą liczyć także na wsparcie naszej firmy w razie jego awarii. Wymiennik ciepła naprawa realizowana za pośrednictwem naszej firmy, odbywa się przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń. W ramach działania naszej firmy, oferujemy takie czynności, jak wymiana uszczelek wymiennik ciepła. Działanie to odbywa się bardzo sprawnie, co umożliwia ciągłe korzystanie z posiadanego sprzętu. Osobom, którym zależy na pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń, proponujemy czyszczenie chemiczne wymiennika ciepła przy pomocy atestowanych i certyfikowanych środków. 

 

Części zamienne do wymienników ciepła

Serwis wymiennika ciepła - naprawa regeneracja czyszczenie płukanie wymienników ciepłaNasza firma posiada także części zapasowe do wielu modeli wymienników ciepła. Rekomendowane przez nas uszczelki Alfa Laval, jak również płyty GTA to części zamienne znanych i cenionych marek. Są one objęte gwarancją na ich bezawaryjne działanie. W posiadanym przez nas asortymencie znajdują się także płyty do wymiennika ciepła i uszczelki Sigma. Są to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących odpornych na intensywną eksploatację części zamiennych do posiadanych przez siebie wymienników ciepła. Rekomendowane przez nas płyty Sigma, jak również płyty Alfa Laval to części zamienne akredytowane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. Proponowane przez nas, wysokiej jakości uszczelki do wymiennika, można dopasować do modelu posiadanego sprzętu. Prowadzimy także sprzedaż takich produktów, jak wymiennik ciepła płyty czy wymiennik ciepła uszczelki. Wszystkie te wyroby są bardzo łatwe w montażu i demontażu. 

Serwis wymiennika ciepła - naprawa regeneracja czyszczenie płukanie wymienników ciepła

 

 

Serwis wymienników ciepła - Galeria

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.