•  

  HALLSTER - części i serwis do wymienników ciepła

 • Serwis każdego modelu wymiennika!
  - wymiana uszczelek
  - czyszczenie płyt
  - badanie szczelności
  - regeneracja i inne

  Mobilny serwis 24/7

 • Badanie szczelności wodorem!


  Pełna diagnostyka szczelności wewnętrznej i zewnętrznej bez demontażu wymiennika.

   

 • Badanie szczelności wodorem!

  Wykrywanie uszkodzeń płyt o wielkości kilku mikrometrów!

   

USZCZELKI, PŁYTY, ELEMENTY RAMY

uszczelki do wymienników ciepła

W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne do szerokiej gamy płytowych wymienników ciepła. W ciągłej sprzedaży posiadamy uszczelki i płyty do wymienników producentów takich jak na przykład:

Wybierz producenta aby zobaczyć listę modeli

SWEP - TRANTER

NAGEMA

VIEX

THERMALINE

KRASHING

DMS FUNKE
GRAHAM IDMC IWAI POSITRON
SENTRY EQUIP SSE SUPERCHANGER CORBLIN
SORDI

SILKEBORG

Uszczelki oferujemy w różnych wykonaniach materiałowych, tak aby jak najbardziej sprostać Państwa wymaganiom. Do najczęściej stosowanych materiałów zaliczyć można: NBR, EPDM, VITON, BUTYL i ich odmiany - po więcej szczegółów zapraszamy do CENTRUM WIEDZY.

Uszczelki do wymienników ciepła

Oferowane uszczelki produkowane są zgodnie z systemem jakości ISO 9001 oraz ISO 14 001, posiadają niezbędne certyfikaty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH, amerykańskiej organizacji FDA (CFR 21.177.2600), spełniają normy europejskie (EC1935/2004, EC2023/2006), a także standardy 3-A Sanitary Standards (3-A 18-0), co jest szczególnie istotne dla przemysłu spożywczego. Na Państwa życzenie do każdej dostawy może zostać dołączony certyfikat materiałowy poświadczający jakość uszczelek, skład materiałowy oraz parametry pracy - bierzemy pełną odpowiedzialność za dostarczane komponenty!

Dzięki prowadzeniu własnego magazynu uszczelek do najpopularniejszych wymienników, jesteśmy w stanie realizować dostawy w ciągu 24h, a w sytuacjach awaryjnych nawet w ciągu kilku godzin!

Części do wymienników ciepła

W zakresie płyt oferujemy wykonania ze stali AISI 304, AISI 316L, AISI 904L, 254 SMO, tytanu jak i innych stopów na zamówienie. Ponad to jesteśmy w stanie pomóc w kwestii elementów konstrukcyjnych wymienników, takich jak np. śruby ściskające, króćce czy elementy ramy.

Zapraszamy do kontaktu również w aspekcie nowych, kompletnych urządzeń. Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami wymienników, macie Państwo gwarancję najniższej ceny i najszybszej dostawy.

cześci do wymienników ciepła

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.